Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

#TakDlaCPK!

Odkryj Gadżety #TakDlaCPK!

Zapraszamy do printyTG.pl – Twojego źródła unikatowych kubków, koszulek, breloków i innych gadżetów wspierających projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK). Projekt ten symbolizuje przyszłość polskiego transportu, łącząc Warszawę, Łódź oraz resztę kraju poprzez lotnicze, kolejowe i drogowe sieci komunikacyjne.

Wsparcie dla monumentalnego projektu CPK

Centralny Port Komunikacyjny to nie tylko port lotniczy 37 km na zachód od Warszawy, ale również kluczowe inwestycje kolejowe. Całość jest dumnie własnością Skarbu Państwa, zajmując obszar ok. 3 tys. hektarów. Jesteśmy dumni jako Polacy, mogąc wspierać tę inicjatywę poprzez nasze produkty.

Nasza kolekcja #TakDlaCPK – kubki, koszulki, breloki

Nasze gadżety #TakDlaCPK to więcej niż tylko produkty. To symbol Twojego wsparcia dla tego ambitnego projektu. Oferujemy szeroką gamę produktów, od kubków, przez koszulki, po breloki, każdy z nich to krok w kierunku lepszej przyszłości polskiej infrastruktury.

Weź udział w dyskusji – Tak dla CPK

Podpisz petycję za kontynuacją budowy CPK, dołączając do społecznej inicjatywy na stronie petycjeonline.com. Nie zapomnij również odwiedzić Kanału Zero na YouTube, gdzie odbyła się ważna debata z udziałem ekspertów i znanych osobistości, moderowana przez Roberta Mazurka i Tomka Rożka.

Razem dla przyszłości polskiego transportu

W printyTG.pl wierzymy, że razem możemy dokonać zmiany. Nasze gadżety #TakDlaCPK nie tylko podkreślają Twoje wsparcie dla projektu, ale także przyczyniają się do jego realizacji. Dołącz do nas – wybierz coś dla siebie i wyraź swoje poparcie dla CPK.

#TakDlaCPK – ponieważ razem budujemy przyszłość!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Menu
  Moje konto

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS