Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

FAQ

Jak mogę dokonać zakupu?
Wystarczy, że napiszesz do nas zapytanie mailowo lub przez formularz kontaktowy i opiszesz co dokładnie chcesz zamówić. Dalej poprowadzimy Cię przez cały proces szybko i sprawnie.
Ile kosztuje projekt graficzny?
Jeżeli posiadasz wszystkie grafiki i Twój projekt polega jedynie na odpowiednim ułożeniu loga i dopasowaniu do siebie Twoich grafik na wybranym kolorze koszulki to taka usługa jest darmowa. Jeśli jednak potrzebujesz stworzyć wyjątkowy projekt nasz grafik służy pomocą. Taka usługa kosztuje 299 zł brutto dla jednego typu produktu. W ramach tego dostaniesz od nas prosty dokument, który wypełnisz swoimi pomysłami, potrzebami i inspiracjami. Na podstawie tego grafik stworzy koncepcję kreatywną projektu, na który możesz nanieść swoje poprawki. W cenie 399 zł brutto możemy Ci zaproponować stworzenie wyjątkowego projektu graficznego z możliwością przeniesienia na wszystkie pozostałe nasze produkty full print.
Jakie pliki należy przygotować do projektu?
Wszystkie grafiki i loga, które chcesz umieścić na projekcie powinieneś podesłać do nas w jak najlepszej rozdzielczości. Idealną opcją są pliki wektorowe w formacie *.pdf, *.eps lub *.ai. Jeśli nie ma dostępu do nich to proszę podesłać pliki *.jpg lub *.png w jak najwyższej rozdzielczości. Być może posiadasz pliki wektorowe w formacie *.cdr, wówczas należy takie pliki wyeksportować do formatu *.pdf, gdyż korzystamy z pakietu Adobe, który plików *.cdr nie obsługuje.
Ile trwa realizacja zamówienia?
Na czas realizacji zamówienia składają się 2 czynniki: czas produkcji i czas wysyłki. Od momentu akceptacji zamówienia i projektu graficznego produkcja trwa do 30 dni roboczych (zwykle jest to ok. 14 dni roboczych). Jeżeli potrzebna jest ekspresowa realizacja w terminie krótszym niż standardowe 14 dni roboczych – proszę o tym informować jak najwcześniej. Dostarczenie zamówienia trwa 5-10 dni zależnie od wybranego sposobu wysyłki.
Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
Oczywiście. Zapraszamy do naszego biura w godzinach 10:00-17:00 w dni robocze. Prosimy jedynie wcześniej nas o tym poinformować abyśmy zdążyli przygotować zamówienie na czas. Dokładny adres to: ul. Tylna 8, 42-600 Tarnowskie Góry.
Kiedy mogę zwrócić zakupiony towar?
Z uwagi na to, że praktycznie wszystkie produkty są spersonalizowane i wykonane na specjalne zamówienie, nie ma możliwości zwrotu produktu bez podania przyczyny. Natomiast jeśli wysłane produkty są w złych rozmiarach lub zawierają jakieś wady fabryczne skontaktuj się z nami jak najszybciej. Możesz to zrobić mailowo na sklep@printyTG.ppl lub telefonicznie (+48 531 457 214). Wykonamy Twój produkt od nowa lub zwrócimy Ci pieniądze.
W jaki sposób zostaną mi zwrócone pieniądze?
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji pieniądze zwrócimy na wskazane konto bankowe w ciągu 14 dni.
Czy wszystkie produkty są szyte w Polsce?
Nie. Część produktów jest szyta w Polsce np. marka 4F i Nordhorn. Powstają w całości, razem z drukiem w naszej pracowni. Pozostałe produkty sprowadzamy od producentów z całej Europy.
Czy materiały, z których produkowane są ubrania posiadają certyfikaty jakości?
Tak, wszystkie materiały posiadają certyfikaty jakości producenta. Na życzenie udostępniamy je Państwu do wglądu.
Jak prać i prasować produkt?
Aby zapewnić najlepszą żywotność materiałów najlepiej prać ubrania w temperaturze max do 40 stopni Celsjusza na lewej stronie. Nie należy używać wybielaczy ani prać chemicznie. Prasować można jedynie na lewej stronie. Polecamy używać impregnatów: https://www.toursport.pl/odziez/akcesoria-odziezowe/impregnacja-i-czyszczenie

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na kubkach i haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS