Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

Technologie znakowania

W printyTG do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki licznym technologiom znakowania, które wykorzystujemy, możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Folia Flex

W tej technologii wzory wycięte ze specjalnej folii (flock lub flex) nanoszone są bezpośrednio na materiał. Tego typu znakowanie można wykorzystać zarówno w przypadku pojedynczych egzemplarzy (np. numery sportowe lub nazwiska), jak i w dużych seriach. Zaletą tej technologii są z pewnością wysoka jakość.

Jak przygotować plik?

Haft

W tej technologii wykorzystywana jest specjalistyczna maszyna hafciarska. Jej zaletą jest wysoka jakość estetyczna wykonanego znakowania. Można ją stosować zarówno w małych seriach oraz częstych wznowieniach.

Jak przygotować plik?

Sitodruk

W tej technologii farba zostaje nałożona na materiał. Każdy kolor jest umieszczany na materiale osobno. Ze względu na wysokie koszty przygotowania stosuje się go w przypadku zamówień większych serii.

Jak przygotować plik?

Sublimacja

W tej technologii nadruk wykonywany jest bezpośrednio na materiale. Dzięki stosunkowo niskim kosztom przygotowania druku warto go stosować w małych seriach, a nawet pojedynczych sztukach.

Jak przygotować plik?

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Menu
  Moje konto

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS