Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

Prezenty dla kontrahentów i pracowników

Spersonalizowana odzież dla pracowników biurowych i sprzedawców, przedstawicieli handlowych z logo własnej firmy.

Jak stworzyć prezent idealny dla firmy, pracowników?

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, dlatego nasze produkty to nie kwestia przypadku, a wynik przemyślanego procesu. Jeśli nie macie pomysłu na prezent, my służymy pomocą!
Wyróżniliśmy trzy etapy, które wyznaczają nam kierunek działań podczas tworzenia zestawów prezentowych.

1. Zbieranie informacji od klienta

Na samym początku najważniejsza jest rozmowa z klientem. To wywiad z wami pozwoli nam na zaproponowanie dopasowanego do okazji prezentu. Wiemy doskonale, że innego prezentu oczekiwać będziecie z okazji uroczystości firmowej, rocznicowej, a innego z okazji świąt. Każdy przekazany przez was podczas rozmów szczegół przekłada się na naszą koncepcję. Zestaw prezentowy wykonany we współpracy z nami daje wam możliwość pokazania swojego stylu, kreatywności, bo dla nas najważniejsze są preferencje klienta. My służymy pomocą na każdym etapie współpracy i przeprowadzimy was przez cały proces zakończony dostarczeniem prezentu „skrojonego na miarę”.

2. Koncepcja

Zestaw prezentowy będzie odzwierciedleniem Twojego pomysłu, zaprojektujemy go według instrukcji przekazanych przez Ciebie. Nasz przedstawiciel zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania, na każdym etapie możesz liczyć na jego pomoc. Pomożemy Ci zaprojektować prezent dopasowany do okazji. Nieważne również, czy szukasz dużego, czy małego upominku, dla kobiety, czy też mężczyzny – w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, które możesz spersonalizować, dodając nadruk z Twoim logo. Po etapie rozmów przedstawimy Ci przygotowany zestaw i razem będziemy mogli omówić ewentualne zmiany. Dopiero po akceptacji przekazujemy produkt do wykonania znakowania.

3. Ostatnie szlify

W poszukiwaniu wyjątkowych prezentów dla pracowników czy unikalnych gift'ów' dla kontrahentów? Nasz sklep internetowy printyTG.pl oferuje szeroką gamę markowych produktów od globalnych marek, które możesz spersonalizować dodając oznakowanie własnym logo. Takie prezenty nie tylko cieszą odbiorców na święta, okazje specjalne czy rocznicowe uroczystości, ale też stanowią doskonałe narzędzie w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy czy instytucji. Gdy szukasz oryginalnego i dopasowanego upominku, pomyśl o personalizowanych prezentach z printyTG.pl. Dzięki nim Twoja firma zostanie zapamiętana na długo.

PrintyTG tworzą ludzie pełni pasji, kreatywni, gotowi na wyzwania, dlatego jeśli macie jakieś szczególne życzenie co do prezentu, a nie wiecie jak je zrealizować to postawcie na nas! My postaramy się sprostać waszym pomysłom!

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Menu
  Moje konto

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS