Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

Agencje reklamowe i marketingowe, fundacje, związki sportowe

Specjalna oferta współpracy dla agencji reklamowych

 • Szybsza realizacja zamówień dla partnerów od 3 do 14 dni
 • Komplet materiałów projektowych
 • Wsparcie mailowe i telefoniczne na każdym etapie realizacji

Chcesz by Twój klient wracał? Razem z nami postaw na jakość!

PRZEZNACZENIE: akcje marketingowe, odzież korporacyjna, odzież reklamowa, programy lojalnościowe

 

Nadruki i haft na odzieży oraz na akcesoriach typu kubki ceramiczne i torby papierowe cieszą się coraz większą popularnością, dlatego stajemy na wysokości zadania i kierujemy ofertę specjalną dla agencji reklamowych, mamy dla Was specjalne ceny hurtowe na koszulki, polary, kurtki, czapki, kubki, torby papierowe i akcesoria wraz ze znakowaniem w Tarnowskich Górach.

W swoim asortymencie posiadamy koszulki, polary, bluzy, worki, kominy, plecaki, torby znanych i cenionych na całym świecie marek takich jak m.in. 4F, Regatta, Trespass, Adidas, Trespass, Outhorn. Już od 2010 roku działamy na rynku jako podwykonawca dla wielu agencji specjalizującej się w markach sportowych. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak pomóc doprowadzić do realizacji pomysłów Waszych klientów, możecie liczyć na nasze wsparcie w postaci szablonów, próbek, mockupów. Obecnie posiadamy szeroką ofertę marek reklamowych i roboczych takich producentów jak Adler, Malfini, Rimerick, Result, Regatta Professional, Fruit The Loom, Promostars i wiele innych !

Jak zamówić?

Aby się z nami skontaktować wypełnij formularz zapytania na dole strony lub po prostu napisz do nas na print@hurtowniamarkowa.pl
Opiekę nad Wami już od pierwszego kontaktu przejmie specjalnie wyznaczona osoba z obsługi, która przeprowadzi was cały proces składania zamówienia.

Projekt graficzny

Po przesłaniu Twojego logo firmy, nasz grafik wesprze Cię w wyborze odpowiedniego projektu w oparciu o wszelkie Twoje sugestie i wymagania oraz wykona dla Ciebie bezpłatną wizualizację wyglądu odzieży.

Dostawa

Standardowy czas realizacji zamówienia naszych produktów wynosi 7 dni roboczych. Za dodatkową opłatą oferujemy także usługę ekspresowej dostawy. Nasze paczki dostarczamy za pośrednictwem kuriera i paczkomatów Inpost lub własnym transportem.

Ponowne zamówienia

W naszym archiwum zachowujemy każdy projekt, dlatego gdy będziesz chciał domówić produkty, bez problemu zrealizujemy zamówienie nawet na jedną sztukę.

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na kubkach i haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS