Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

O nas

Nadruk na odzieży - printyTG Tarnowskie Góry
Jesteśmy dystrybutorem markowej odzieży sportowej i technicznej dla firm oraz instytucji w cenach hurtowych. Koszulki z nadrukiem, polary z haftem, znakowane odzieży, nadruk na kubkach i torbach papierowych i wiele innych produktów, znajdziecie właśnie u nas !

printyTG - nadruk na odzieży i koszulkach - Tarnowskie Góry

Profesjonalna obsługa + Atrakcyjne ceny + Szybka dostawa + Bezpłatna wizualizacja + Logowanie produktów

Poszukujesz miejsca, gdzie twoje pomysły na odzież reklamową zostaną przekształcone w rzeczywistość? Nasza firma ma swoją siedzibę w Tarnowskich Górach na Górnym Śląsku obok takim miejscowości jak Radzionków, Lubliniec, Bytom, Piekary Śląskie, Katowice, dokładniej przy ul. Tylnej 7. To w tej lokalizacji rodzą się koncepcje, które następnie przekształcane są w gotowe projekty odzieży reklamowej.

Tarnowskie Góry – serce naszej kreatywności w odzieży reklamowej

Dzięki naszej lokalizacji na Śląsku i doświadczeniu, specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych produktów dla naszych klientów. Czy to nadruk na koszulkach, kubkach ceramicznych, termicznych, puzzlach, magnesach, poduszkach czy też precyzyjny haft z logo Twojej firmy – każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Gwarantujemy, że odzież reklamowa przygotowywana przez nas będzie doskonałym nośnikiem Twojego brandu i wyróżni się w tłumie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Tarnowskich Górach na Górnym Śląsku – razem stworzymy coś wyjątkowego!

printyTG - nadruk na kubkach - Tarnowskie Góry

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu spersonalizowanej odzieży reklamowej, firmowej oraz roboczej m.in. z nadrukami na koszulkach, kubkach, torbach papierowych w Tarnowskich Górach wykonanymi technologiami takimi jak, folia flex, sitodruk, haft oraz druk cyfrowy. Warto wspomnieć, że posiadamy zebrane na przestrzeni lat doświadczenie w sprzedaży markowej odzieży, butów, a także akcesoriów. Ponieważ cenimy sobie jakość, w naszej ofercie znajdziesz marki znane i cenione na całym świecie, bo któż z nas nie zna producentów takich sportowych marek jak, 4F, Adidas, Alpine Pro, Campus, Gatta Active, Outhorn, Puma, Reebok, Regatta czy Trespass. W portfolio marek reklamowych posiadamy ofertę takich producentów jak: Adler, Malfini, Fruit The Loom, Promostars, Result,    Regatta Professional i wiele innych !

Od czego zaczynamy w printyTG?

Tworząc spersonalizowany t-shirt z nadrukiem, polar, softshell, kurtkę  czy kubek lub torbę eko itp. w pierwszej kolejności prosimy o dostarczenie logo firmy lub instytucji. Ponieważ przede wszystkim zależy nam na waszej satysfakcji dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie współpracy zagwarantować wam wsparcie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są produkty reklamowe w tym koszulki, kubki, torby rozdawane klientom, a także dobrej jakości odzież biurowa i robocza dla pracowników firmy – są to elementy budujące wizerunek marki. Dlatego wspólnie z naszym doświadczonym grafikiem będziecie mogli stworzyć odzież zgodną z waszymi oczekiwaniami wizualnymi, jednocześnie odpowiednio dostosowaną do wymogów druku.
printyTG - nadruk na torbach papierowych - Tarnowskie Góry

Etap końcowy procesu przygotowania odzieży reklamowej – co warto wiedzieć?

Chcesz zrozumieć, jak przebiega proces przygotowania popularnej odzieży reklamowej, takiej jak nadruk na koszulkach czy haft na polarach? Kluczem jest zachowanie najwyższej jakości i dokładność w każdym etapie.

Zanim odzież reklamowa z nadrukiem czy haftem trafi bezpośrednio do Twoich rąk, przechodzi kilka ważnych etapów. Pierwszym krokiem jest dostarczenie towaru do naszego specjalistycznego magazynu zlokalizowanego w Tarnowskich Górach. Tam każda sztuka odzieży poddawana jest starannej kontroli jakości.

Pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie standardy i jest zgodny z oczekiwaniami, to dla nas priorytet. Kiedy jesteśmy pewni, że odzież spełnia nasze rygorystyczne wymagania, pakujemy ją z dbałością i przygotowujemy do wysyłki. Możesz też wybrać opcję odbioru osobistego – zapraszamy wtedy do naszej siedziby w printyTG, znajdującej się na Tylnej 7 w Tarnowskich Górach.

Dzięki starannej kontroli i zaangażowaniu w każdym etapie możemy zagwarantować, że odzież reklamowa, jaką dostarczamy, zawsze stoi na najwyższym poziomie.

 

printyTG - szybki nadruk na odzieży, koszulkach, kubkach, torbach.

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS