Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

O nas

Logo PrintyTG - Ekspert w nadruku na odzieży w Tarnowskich Górach

Odkryj naszą gamę markowej odzieży reklamowej, sportowej i technicznej dla każdego od 1 sztuki ! Skorzystaj z nadruku, haftu wysokiej jakości! Oferta hurtowa dla firm oraz instytucji już od 10 sztuk. Nasze produkty można kupić on-line i stacjonarnie – obejmują m.in. koszulki standardowe i polo, polary, softshelle, bluzy i pozostałą odzież. Gadżety m.in. breloki, kubki ceramiczne, termiczne, bidony, puzzle, magnesy itp. Zapraszamy do naszej siedziby w Tarnowskich Górach lub on-line na www.printyTG.pl !

Nadruk na odzieży - wysoka jakość w printyTG

Profesjonalna obsługa + Atrakcyjne ceny + Szybka dostawa + Bezpłatna wizualizacja + Kreator on-line + Logowanie produktów

Szukasz miejsca, które przekształci Twoje pomysły na odzież reklamową w rzeczywistość? W PrintyTG Tarnowskie Góry obok Radzionkowa, Lublińca, Bytomia, Piekar Śląskich, Katowic, tworzymy unikalne projekty odzieży reklamowej, które wyróżnią Twoją markę. Zapraszamy na ulicę Tylną 8/7 w TG!

 


Tarnowskie Góry – serce naszej kreatywności w odzieży reklamowej

Nasze doświadczenie i lokalizacja w Śląsku pozwalają nam na stworzenie spersonalizowanych produktów dla naszych klientów. Oferujemy unikalne nadruki na koszulkach, kubkach ceramicznych, termicznych, puzzlach, brelokach, magnesach, poduszkach oraz precyzyjne hafty z logo Twojej firmy. Zapewniamy, że nasza odzież reklamowa będzie doskonałym nośnikiem Twojego brandu.

Nadruk na kubkach - wysokiej jakości usługi printyTG

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu spersonalizowanej odzieży reklamowej, firmowej oraz roboczej m.in. z nadrukami na koszulkach, kubkach, torbach papierowych w Tarnowskich Górach wykonanymi technologiami takimi jak, folia flex, sitodruk, haft oraz druk cyfrowy (sublimacja, termotransfer). Warto wspomnieć, że posiadamy zebrane na przestrzeni lat doświadczenie w sprzedaży markowej odzieży, butów, a także akcesoriów. Ponieważ cenimy sobie jakość, w naszej ofercie znajdziesz marki znane i cenione na całym świecie, bo któż z nas nie zna producentów takich sportowych marek jak, 4F, Adidas, Alpine Pro, Campus, Gatta Active, Outhorn, Puma, Reebok, Regatta czy Trespass. W portfolio marek reklamowych posiadamy ofertę takich producentów jak: Adler, Malfini, Jhk, Rimeck, Fruit The Loom, Promostars, Result, Regatta Professional i wiele innych !

Nadruk na poduszkach i gadżetach

Od czego zaczynamy w printyTG?

Tworząc spersonalizowany t-shirt z nadrukiem, polar, softshell, kurtkę czy kubek lub torbę eko itp. w pierwszej kolejności prosimy o dostarczenie logo firmy lub instytucji. Ponieważ przede wszystkim zależy nam na waszej satysfakcji dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie współpracy zagwarantować wam wsparcie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są produkty reklamowe w tym koszulki, kubki, torby, breloki, a także dobrej jakości odzież biurowa i robocza dla pracowników firmy – są to elementy budujące wizerunek marki.

Odzieży reklamowa z nadrukiem – co warto wiedzieć?

Chcesz zrozumieć, jak przebiega proces przygotowania popularnej odzieży reklamowej, takiej jak nadruk na koszulkach czy haft na polarach? Kluczem jest zachowanie najwyższej jakości i dokładność w każdym etapie.

printyTG - szybki nadruk na odzieży, koszulkach, kubkach, torbach.

Zanim odzież reklamowa z nadrukiem czy haftem trafi bezpośrednio do Twoich rąk, przechodzi kilka ważnych etapów. Pierwszym krokiem jest dostarczenie towaru do naszego specjalistycznego magazynu zlokalizowanego w Tarnowskich Górach. Tam każda sztuka odzieży poddawana jest starannej kontroli jakości.

printyTG - sklep stacjonarny z odzież Malfini Tarnowskie Góry

Pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie standardy i jest zgodny z oczekiwaniami, to dla nas priorytet. Kiedy jesteśmy pewni, że odzież spełnia nasze rygorystyczne wymagania, pakujemy ją z dbałością i przygotowujemy do wysyłki. Możesz też wybrać opcję odbioru osobistego – zapraszamy wtedy do naszej siedziby w printyTG, znajdującej się na Tylnej 7 w Tarnowskich Górach.

Dzięki starannej kontroli i zaangażowaniu w każdym etapie możemy zagwarantować, że odzież reklamowa, jaką dostarczamy, zawsze stoi na najwyższym poziomie.

printyTG - sklep stacjonarny z odzieżą reklamową Tarnowskie Góry printyTG -szkolenie z nadruku i haftu dla firm i uczniów

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Menu
  Moje konto

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS