Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

O nas

Nadruk na odzieży - printyTG Tarnowskie Góry
Jesteśmy dystrybutorem markowej odzieży sportowej i technicznej dla firm oraz instytucji w cenach hurtowych. Koszulki z nadrukiem, polary z haftem, znakowane odzieży, nadruk na kubkach i torbach papierowych i wiele innych produktów, znajdziecie właśnie u nas !

printyTG - nadruk na odzieży i koszulkach - Tarnowskie Góry

Profesjonalna obsługa + Atrakcyjne ceny + Szybka dostawa + Bezpłatna wizualizacja + Logowanie produktów

Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Tylnej 8. To właśnie tutaj tworzą się pomysły, a na kolejnym etapie gotowe już projekty odzieży np. nadruk na koszulkach, przygotowywane specjalnie dla naszych klientów z ich własnym nadrukiem lub haftem z własnym logo firmy.
printyTG - nadruk na kubkach - Tarnowskie Góry

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu spersonalizowanej odzieży reklamowej, firmowej oraz roboczej m.in. z nadrukami na koszulkach, kubkach, torbach papierowych w Tarnowskich Górach wykonanymi technologiami takimi jak, folia flex, sitodruk, haft oraz druk cyfrowy. Warto wspomnieć, że posiadamy zebrane na przestrzeni lat doświadczenie w sprzedaży markowej odzieży, butów, a także akcesoriów. Ponieważ cenimy sobie jakość, w naszej ofercie znajdziesz marki znane i cenione na całym świecie, bo któż z nas nie zna producentów takich sportowych marek jak, 4F, Adidas, Alpine Pro, Campus, Gatta Active, Outhorn, Puma, Reebok, Regatta czy Trespass. W portfolio marek reklamowych posiadamy ofertę takich producentów jak: Adler, Malfini, Fruit The Loom, Promostars, Result,    Regatta Professional i wiele innych !

Od czego zaczynamy w printyTG?

Tworząc spersonalizowany t-shirt z nadrukiem, polar, softshell, kurtkę  czy kubek lub torbę eko itp. w pierwszej kolejności prosimy o dostarczenie logo firmy lub instytucji. Ponieważ przede wszystkim zależy nam na waszej satysfakcji dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie współpracy zagwarantować wam wsparcie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są produkty reklamowe w tym koszulki, kubki, torby rozdawane klientom, a także dobrej jakości odzież biurowa i robocza dla pracowników firmy – są to elementy budujące wizerunek marki. Dlatego wspólnie z naszym doświadczonym grafikiem będziecie mogli stworzyć odzież zgodną z waszymi oczekiwaniami wizualnymi, jednocześnie odpowiednio dostosowaną do wymogów druku.
printyTG - nadruk na torbach papierowych - Tarnowskie Góry

Jak wygląda etap końcowy?

Odzież reklamowa w tym popularny nadruk na koszulkach, haft na polarach po znakowaniu,  zanim trafi do Twoich rąk, towar zostaje dostarczony do naszego magazynu w Tarnowskich Górach, a następnie przechodzi kontrolę jakości. Dopiero, gdy mamy pewność, że nasz produkt jest zgodny pakujemy go i wysyłamy do Ciebie lub możesz odebrać osobiście w printyTG na Tylnej 8 w Tarnowskich Górach.

printyTG - Tarnowskie Góry ul. Tylna 8, Tarnowskie Góry

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na kubkach i haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS