Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

Personalizacja odzieży dla firm i drużyn – nadruk logo

nadruk na koszulkach

21 grudnia, 2021

Szukasz sposobu na stworzenie spójnego wizerunku swojej firmy lub drużyny?

Chcesz obdarować wyjątkowym prezentem bliską Ci osobę? A może po prostu pragniesz wyróżnić się z tłumu? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb jest personalizacja odzieży. W naszym sklepie nie tylko kupisz odzież, ale również zamówisz nadruk i haft.Personalizujemy odzież zakupioną w naszym sklepie. Personalizacji można dokonać niemal na każdym modelu odzieży dostępnym na toursport.pl (zwykle nanosimy nadruki na koszulkach, spodenkach, bluzach i dresach). Haft wybierany jest zwykle na polary i bluzy. Na odzieży można nadrukować imię, nazwisko, pseudonim, numer, herb czy logo firmy. Technika nadruku, jaką oferujemy to transfer termiczny folią typu flex, sitodruk i inne techniki. Zapewniają one trwałość i elastyczność. Pozwalają również zachować właściwości odzieży. Metoda nadruku lub haftu jest dostosowana do typu odzieży. Technika i kolor personalizacji dobieramy do kolorystyki odzieży i ewentualnej grafiki, aby całość prezentowała się gustownie, ale jeśli zależy Ci na konkretnym kolorze, poinformuj nas o tym. Jeśli chcesz, by na odzieży znalazł się herb, logo bądź inna grafika, prześlij plik w formie wektorowej (eps, ai ). Pamiętaj o tym, że kolory w nadesłanym przez Ciebie pliku graficznym mogą nieznacznie różnić się odcieniem od koloru nadruku na produkcie, co wynika z ustawień Twojego monitora, typu folii oraz kolorystyki odzieży. Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu płatności. Czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych. Odzież spersonalizowana nie podlega zwrotowi.

Przykładowy cennik nadruków printyTG.pl:

 • mały numer (np. na piersi lub na nogawce spodenek) - 7zł d0 10 zł
 • duży numer (np. na plecach) - 8 zł do 15 zł
 • napis (jedna linia) - 12 zł do 15 zł
 • mały herb - 10 zł do 15 zł
Uwaga ! W przypadku nietypowej specyfikacji, dokonujemy indywidualnej wyceny.

Jak zamówić spersonalizowaną odzież dla firmy lub Twojej drużyny?

1. Skontaktuj się z nami mailowo (print@hurtowniamarkowa.pl). W wiadomości umieść link do produktu, który chcesz spersonalizować oraz podaj jego rozmiar. Następnie określ specyfikację nadruku (typ i miejsce nadruku, czcionka, kolor). W przypadku chęci nadruku grafiki, prosimy o przesłanie pliku. 2. W odpowiedzi na wiadomość otrzymasz darmową wizualizację i wycenę. 3. Po potwierdzeniu wizualizacji i wyceny. Opłać zamówienie. W przypadku nadruków i haftów akceptujemy tylko przedpłatę. 4. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji zamówienia. Personalizację na odzieży można zamówić również w naszym sklepie stacjonarnym. Nie oznacza to jednak, że zostanie wykonana od ręki. Czas realizacji należy skonsultować ze sprzedawcą.

Adres sklepu stacjonarnego:

Nadruk i haft dla firm i drużyn sportowych

ul. Tylna 842-600 Tarnowskie Góry Poniedziałek - Piątek od 10 do 17:00 tel. 531 457 214 e-mail: print@hurtowniamarkowa.pl

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft

  • Miejsce na nadruk i ilość stron

  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na koszulkach, kubkach, brelokach, magnesach, puzzlach i inny gadżetach, haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, e-kreator, sklep internetowy - logowanie produktów, ceny hurtowe!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS