Menu
sklep@printytg.pl +48 531 457 214

Biegi masowe – eventy

 

Tanie koszulki reklamowe na eventy biegowe wraz z nadrukiem !

Nadruki i haft na odzieży dla różnego rodzaju eventów cieszą się coraz większą popularnością, dlatego stajemy na wysokości zadania i kierujemy ofertę specjalną dla stowarzyszeń oraz organizatorów imprez masowych. Mamy dla Was specjalne pakiety dla biegaczy na koszulki z nadrukiem reklamowe, polary, kurtki, czapki, torby sportowe, plecaki wraz ze znakowaniem i darmową wizualizacją.

Działamy na rynku jako podwykonawca dla wielu agencji reklamowych i zaopatrujemy w odzież sportową, reklamową wraz z nadrukiem lub haftem wiele eventów sportowych. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak pomóc doprowadzić do realizacji pomysłów Waszych klientów. Możecie liczyć na nasze wsparcie w postaci darmowych próbek odzieżowych oraz wizualizacji logo eventu. Obecnie posiadamy szeroką ofertę marek reklamowych i roboczych takich producentów jak Adler, Malfini, Rimerick, Result, Regatta Professional, Fruit The Loom, Promostars i wiele innych !

Półmaraton tarnogórski
Nadruk na koszulce, wykonany na event ,,Barbórkowe Lotanie” w Tarnowskich Górach.

Zadaj nam pytanie

  Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
  podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.printyTG.pl.

  Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki nadruk czy haft
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Wybranie gamy kolorystycznej

  Nadruk na kubkach i haft na odzieży - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
  © printyTG.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

  DARMOWA WIZUALIZACJA I WYCENA ! SPRAWDŹ NAS